Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą

Scenos, podiumai, pakylos, stendai

2020 Spalio 5d., 13:31
  • Scenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendai
  • Scenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendai
  • Scenos, podiumai, pakylos, stendaiScenos, podiumai, pakylos, stendai

Scenų bei stendų modulinės konstrukcijos iš aliuminio, skirtos viešiems renginiams, tokiems kaip parodos, mugės, festivaliai, koncertai.

 

Konstrukcijos lengvos, kompaktiškos, paprastai transportuojamos. Surinkimas taip pat nesudėtingas, konstrukcijas sumontuoti galite ir patys. Itin tvirtos, galima kabinti įvairią garso ar vaizdo aparatūrą, produkcijos pavyzdžius, kitus priedus. Konstrukcijos prisitaiko prie skirtingų erdvių, būna įvairių formų ir dydžių.

 

Daugiau informacijos: http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

 

Taip pat galime pasirūpinti konstrukcijų projektavimu, 3D vizualizacija bei paruošimu renginiui.

 

Panašios mažesnės konstrukcijos: http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

 

FLASH baneriai ir reklama, pakylos, prekybiniai stendai, parodų sienelės ir sistemos. Parodinių sienelių gamyba, ardomi stendai ir info stalai, išlenkti stendai ir sienelės, parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas. Stendų nuoma ir gamyba, ekspozicinės foto sienelės, mobilūs staliukai parodoms, stendai darbo įstaigoms. Reklaminės iškabos, reklaminiai stalai, info stalų nuoma, ekspoziciniai stendai mokykloms. Parodų stovai, atitvarai eilėms, mobilūs degustaciniai staliukai, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas. Originalūs moduliniai stendai, LED šviečiantys stendai ir rėmeliai, stoveliai su virvėmis atitvėrimui.

 

UAB EuroEGO

Tel.: 860631237, 860512959

info@euroego.lt

Kaina: 1000 EUR
Kontaktai Paskelbė:UAB EuroEGOTelefonas:860631237El. paštas:info@euroego.lt Vietovė:Kretinga Svetainė:www.euroego.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 16135 k.Peržiūrėtas: 1219 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas
KretingosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE