Skelbimo kategorija: PaslaugosStatybos

Plokštuminiai pamatai

Paskelbta 2019 Kovo 22d., 06:24
Projektuojame ir įrengiame plokštuminius pamatus: silikatinių blokų, keramikinių, dujų silikato, akyto betono, blokų ir blokelių, karkasiniams, skydiniams ir SIP skydų individualiems gyvenamiesiems namams ant silpnų, piltinių, smėlinių, molinių gruntų, norintiems turėti A ir aukštesnės energetinės klasės namus.
Plokštuminiai pamatai perduoda apkrovas gruntui savo plokštuma, o ne atskirai sumontuotomis pamatų detalėmis. Pamatai neturi šilumos tiltų kas kituose pamatuose yra sunkiai išvengiama. Išvedžiojamos komunikacijos ir šildomos grindys. Pamatų ir grindų betonavimas atliekamas vienu metu.
Įrengus plokštinius pamatus, pamatų ir grindų nereikia papildomai šiltinti ar hidroizoliuoti. Kadangi plokštuminiai pamatai neturi šilumos tiltų, tai juose efektyviausiai panaudojama šilumos izoliacinė medžiaga. Pamatų įrengimo metu suvedžiojamos komunikacijos ir šildomos grindys. Sumontavus plokštuminius pamatus nereikia papildomai sugrįžti prie nulinio ciklo darbų. Aplink plokštuminį pamatą supiltas žvyras, veliau tarnauja kaip pagrindas įrengti trinkelių ar kitai dangai. Kadangi dauguma operacijų atliekama vienu metu, taupomas statybos laikas ir išlaidos. 
Atliekami darbai: statybvietės paruošimas, statybinio kelio įrengimas, pagrindo niveliacija geodezinis nužymėjimas, esamo grunto nukasimas, žvyro pasluoksnio užpylimas, grunto tankinimas, pagrindo betonavimui paruošimas, armatūros, armatūros tinklų montavimas, komunikacijų vedžiojimas, šildomų grindų įrengimas, pamatų ir grindų betonavimas, pramoninių grindų betonavimas, glaistymas.
Tikrinam brėžinius, skaičiuojame sąmatas. Ilgamete patirtis bei rekomendacijos. Dirbame su savo ir užsakovo medžiagomis visoje Lietuvoje. Garantijos.
Pamatų įrengimas MB "Šilti pamatai"
www.plokstiniai.lt
868346220 
Pamatų projektavimas www.bfree.lt
860867638
Kaina: 1 EUR
Pardavėjo kontaktai
Vietovė
Kretinga
Telefonas
868346220
El. paštas
lloghouse@gmail.com
Svetainė
 Plokštuminiai pamatai
  • Skelbimo statistika
  • Parodytas: 898 k.
  • Peržiūrėtas: 18 k.

Reklama
Naudojimo taisyklės | Reklama svetainėje | Kontaktai