Skelbimo kategorija: PaslaugosMokymo

Platus vairavimo kursų pasirinkimas

Paskelbta 2017 Rugpjūčio 10d., 00:48

JAGO- Irmanto Jagmino vairavimo mokykla norintiems išmokti vairuoti profesionaliai. Mūsų mokykla turi nuosavas mokymo aikšteles, todėl nereikia laukti eilėse ir prarasti savo laiko. Nauji ir komfortiški automobiliai VW Polo ir Ford Focus suteiks progą mėgautis maloniu vairavimu.

 

Esame pirmieji Lietuvoje ir vieninteliai turintys nuotolinius WEB seminarus ir unikalius mokymosi metodus.

Tik mūsų mokykloje išskirtinės galimybės išmaniosiomis technologijomis stebėti  ir analizuoti dažniausiai daromas klaidas pravažiavimo metu ir atliekant figūras aikštelėje. Pritaikę šį metodą, greitai ir rezultatyviai pasiekiame teigiamų rezultatų ir mokinys daugiau nebekartoja anksčiau darytų klaidų.

 

Mūsų mokykla turi nuosavas mokymo aikšteles, todėl nereikia laukti eilėse ir prarasti savo laiko. Aikštelės apšviestos tamsiu paros metu.

 

Nauji ir komfortiški automobiliai VW Polo ir Ford Focus suteiks progą mėgautis maloniu vairavimu.

 

JAGO- Irmanto Jagmino vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, kurie užtikrins kiekvienam mūsų mokyklos mokiniui aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius , tampant saugiu ir savimi pasitikinčiu vairuotoju visam gyvenimui.        

http://vairuoti.lt/

Kaina: 1 EUR
Pardavėjo kontaktai
Paskelbė
Justina
Vietovė
Kretinga
Telefonas
+37060611712
El. paštas
vadyba@vairuoti.lt
 Platus vairavimo kursų pasirinkimas
  • Skelbimo statistika
  • Parodytas: 475 k.
  • Peržiūrėtas: 110 k.

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą

Reklama
Naudojimo taisyklės | Reklama svetainėje | Kontaktai