Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai
Renginiu kalendorius

Profesionalios elektroninės apsaugos paslaugos jūsų saugumui

2023 Spalio 26d., 09:02
  • Profesionalios elektroninės apsaugos paslaugos jūsų saugumui
Mano Saugumas: Mes esame jauna ir ambicinga apsaugos paslaugų įmonė, įsikūrusi Panevėžyje, tačiau dirbame visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas - užtikrinti jūsų saugumą ir saugumo jausmą.
Mūsų paslaugos apima:
Apsaugos sistemų montavimą: Profesionaliai įrengiame ir konfigūruojame modernias apsaugos sistemas, kad jūsų namai ar verslas būtų saugesni.
Priežiūros paslaugas: Rūpinamės jūsų esamų apsaugos sistemų būkle, atliekame reguliarius patikrinimus ir būtinus atnaujinimus.
Objektų apsaugą: Mūsų patyrusi komanda stebi ir saugo jūsų turtą, užtikrindama jūsų ramybę.
Mes dirbame 24x7 ir visada pasirengę atsiliepti į jūsų saugumo poreikius. Susisiekite su mumis el. paštu: info@manosaugumas.lt, arba apsilankykite mūsų tinklalapyje manosaugumas.lt ir mes mielai jums padėsime užtikrinti jūsų saugumą.
Kaina: 1 EUR
Kontaktai Paskelbė:MariusTelefonas:+37065553663El. paštas:marius.apsaugossistemos@gmail.com Vietovė:Kretinga Svetainė:manosaugumas.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 515 k.Peržiūrėtas: 121 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
KretingosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE