Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai
Renginiu kalendorius

Kelionės į Egiptą

2022 Lapkričio 24d., 10:40
  • Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą
  • Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą
  • Kelionės į Egiptą Kelionės į Egiptą
Egiptas - vienareikšmiškai yra pati populiariausia kryptis žiemos sezono atostogoms. Šią kryptį renkasi tiek šeimos su vaikais, tiek jaunimas, tiek keliautojai, ieškantys nuotykių. Tai šalis, kurią galima atpažinti iš tokių žinomų ir turistus viliojančių objektų, kaip piramidės, mečetės, Sacharos dykuma, koralų rifai, platūs paplūdimiai ir švari bei skaidri jūra. Bet kokiu atveju, Egipte rasite įvairių kategorijų viešbučių - nuo kuklesnių, skirtų aktyviems keliautojams, norintiems keliauti ir pažinti pačią šalį, iki VIP klasės viešbučių, kurie pateisins net pačių išrankiausių turistų lūkesčius.

https://www.kelioniupanorama.lt/Kaina: 300 EUR
Kontaktai Paskelbė:UAB "Kelionių panorama"Telefonas:+370 700 66667El. paštas:info@kelioniupanorama.lt Vietovė:Kretinga Svetainė:www.kelioniupanorama.lt/blogas/viesbuciu-apzvalga/top10-viesbuciai-egipte
Skelbimo statistikaParodytas: 1490 k.Peržiūrėtas: 80 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
KretingosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE